iMachining Nasıl Şaşırtıyor?

Benzersiz iMachining Takım Yolu Özellikleri:

Kesintisiz Spiraller: Klasik Takım Yolunun Ötesinde

Klasik ve standart takım yollları yerine iMachining patentli ve kesintisiz spiral takım yollarını kullanarak en yüksek verimi sağlar. Böylece takım ve işlenen malzeme arasında kesintisiz temas sağlanır, gereksiz boşta gezmeler tamamen önlenmiş olur.

Strateji: Böl ve Fethet

İçerisinde adalar bulunan havuzları en verimli şekilde boşaltmak için iMachining patentli bölme stratejisini kullanır ve havuzu daha küçük bölgelere bölerek en verimli şekilde işlenmesini sağlar. Bu strateji spiral takım yolları için en verimli alanları oluşturur.

Boşta Hareketler ve Boşa Geçen Zaman Yok

iMachining boşta gezmelerin önüne geçerek parçanın sadece kesilecek bölgelerinde dolaşır. İlk yaklaşmadan son çekilmeye kadar dinamik olarak güncellenen stok takibi ile her takım yolunun gerçekten talaş kaldırmasını sağlar.

Akıllı Pozisyonlama: Kesici Takım Hep Yarışın İçinde

iMachining takım yolunda bir pozisyondan diğer bir pozisyona geçerken her zaman takımı talaşın içinde tutarak pozisyonlama yaparken bile talaş kaldırır. Sadece bunun matematiksel olarak mümkün olmadığı durumlarda malzemeden geri çekilerek pozisyonlar.

Trial Download

When compared to any other CAM system to mill a part, SolidCAM's iMachining wins any benchmark in ease-of-use, programming time, cycle time and tool life.

Try iMachining on your part and your machine by downloading our trial version.