iMachining - revoluce v CNC obrábění

Představte si že máte ve svých rukou znalosti a zkušenosti stovek specialistů CAM a CNC - vyzkoušejte Průvodce technologií a dráhu nástroje iMachiningu!

Konečně, byly splněny všechny sliby o revoluci v CNC obrábění díky jedinečnému a patentovanému iMachiningu!

Jde o skutečný průlom v technologii dráhy nástroje CNC frézování, který umožňuje obrábět extrémně rychleji a hlouběji a to pomocí optimalizace posuvu a opásání nástroje na celé dráze nástroje.

Průvodce technologií iMachining poskytuje automaticky optimální řezné podmínky pro různé materiály a CNC stroje a zajišťuje úspěšné obrábění hned napoprvé.

Použijte své stávající CNC stroje pro rychlejší a hlubší obrábění a to včetně nástrojů s malým průměrem v těch nejtvrdších materiálech.

Reakce zákazníků na iMachining: "Prostě skvělý!"

To je to co o iMachiningu shodně říkají zákazníci, výrobci obráběcích strojů a nástrojů: jedinečná a revoluční technologie CNC obrábění, která je plně integrovaná do SOLIDWORKSu udělá vás a vaše stroje ziskovější a konkurenceschopnější než si dokážete představit.

Úspěch iMachiningu přinesl velmi mnoho IMITÁTORŮ!

 • Patentovaný iMachining je zcela jedinečný ve své dráze nástroje, která zvyšuje řeznou rychlost a přímo hltá tvrdý materiál a to i těmi nejmenšími nástroji, zatímco se dramaticky zvyšuje životnost nástroje.

 • NAVÍC je zde exkluzivní Průvodce technologií iMachining, který poskytuje optimální posuvy a otáčky automaticky pro různé CNC stroje a různé materiály a zajišťuje tak úspěch hned napoprvé.

Jedinečná revoluční technologie iMachining od SolidCAMu:

 • Šetří 70% i více času CNC obrábění

 • Drasticky prodlužuje životnost nástroje

 • Používá svého patentovaného Průvodce technologií k získání optimálních posuvů a otáček podle dráhy nástroje, materiálu polotovaru, typu nástroje a specifikací CNC stroje.

 • Poskytuje vašim frézovacím operacím velké úspory a zvýšenou efektivitu což se promítá do vysokých zisků.

 • Po celém světě tak mají naši zákazníci obrovskou konkurenční výhodu. Můžete si dovolit zůstat pozadu?

Podívejte se na iMachining v akci

Stažení zkušební verze

iMachining je jedinečný jak v snadnosti používání, času programování, času obráběcího cyklu i životnosti nástroje.
 
Vyzkoušejte si iMachining na své součásti a na svém stroji tak, že si stáhnete zkušební verzi.
 
Pro naši asistenci při testování požádejte o prezentaci nebo naši osobní účast na testech!

Jak na to jde iMachining?

 • Díky svým unikátním patentovaným "morfujícím spirálám" a inteligentním oddělováním ostrovů a dělením oblastí, získáte ve výrobě nejkratší čas obrábění.

 • Díky své vlastnosti udržování konstantního mechanického a tepelného zatížení nástroje, také získáte ve výrobě nejdelší životnost nástroje a nejvyšší rychlost odebírání materiálu (MRR).

 • Vzhledem k tomu, že mají spirály vyšší MRR než trochoidní dráhy nástroje, tak iMachining používá různé patentované strategie, které umožňují používání spirál mnohem častěji než trochoidních drah nástroje.

 • iMachining používá algoritmy, které snižují vibrace a tak zabraňují nadměrnému opotřebení nástroje a používá také algoritmy, které snižují pravděpodobnost tvorby dočasných tenkých stěn, které mohou vést k poškození nástroje.

 • Pomocí pokročilého určování zbytkového materiálu (neobrobeného polotovaru) zajišťuje iMachining tu nejvyšší úroveň zapojení nástroje do obrábění tím že zamezuje "obrábění na prázdno" a snižuje počet přemísťovacích pohybů.

 • 3D iMachining analyzuje všechny řezy a určuje to nejefektivnější seskupení těchto řezů tak, aby se zkrátila cesta nástroje v celém obrábění.