Generování NC programu se SolidCAMem

Rychle, snadno a spolehlivě

Na kvalitě NC programu, produkovaného CAM systémem, záleží mnohé. Každý postprocesor SolidCAMu je nastaven podle individuálních potřeb stroje i jeho obsluhy a generuje přímo spustitelné CNC programy bez potřeby následné nákladné "ruční" úpravy

SolidCAM podporuje všechny standardní řezné cykly a nastavení stroje obvyklých CNC řízení. Možnost generovat volatelné opakující se procedury v rámci CNC programu umožňuje vytvořit krátký, efektivní a kvalitně strukturovaný NC program.

Další významnou výhodou je srozumitelnost NC programu, generovaného SolidCAMem, protože má stejnou strukturu, jako NC program programovaný manuálně obsluhou CNC stroje.

CNC výstup připravený ke spuštění

Když je v postprocesoru vygenerován NC program, není zapotřebí jakékoliv další úpravy předtím, než je odeslán stroji.

Výstup SolidCAMu je velmi efektivní.  Je-li jedna obráběcí operace prováděna několikrát, příkazy jsou ve výstupu zaznamenány pouze jednou, čímž se minimalizuje délka programu.

Rozsáhlá knihovna postprocesorů

SolidCAM má rozsáhlou knihovnu postprocesorů pro všechny řídící systémy a CNC stroje

Jestliže si koupíte nový systém SolidCAM, tak vám poskytneme přesné postprocesory pro vaše stroje. Také vám postprocesor upravíme dle vašich konkrétních potřeb, protože dodaný postprocesor nemusí všem vyhovovat.