InventorCAM – Autodesk Inventor için Sertifikalı ve Entegre CAM Çözümü

Verimli & Kazançlı CNC Programlama için Autodesk Inventor içinde Çalışan Sınıfının En İyisi Üretim Paketini Alın

Inventor Penceresinden Ayrılmanıza Gerek Yok!

 • CAD programınızın içinde çalışır: Autodesk Inventor içine akıcı entegrasyon
 • Tam uyumlu: Tasarımda herhangi bir değişiklik ile takım yolları otomatik güncellenir
 • İçe ve Dışa Aktarma işine gerek yok: Bu sayede büyük zaman kazandırıyor ve karışıklıkları önlüyor.
 • Sizi en yüksek hıza çıkarır: Inventor içinde gömülü çalıştığı için ve arayüzünü zaten bildiğiniz için InventorCAM öğrenme süresi çok kısadır.
 • Resmin tamamını görün: Fikstür, tutucu ve mengene ile tam bir simülasyon görünümü sağlamak için CAD montaj modunda çalışabilir.

Inventor içinde InventorCAM Kullanmanın Yararları:

 • Sertifikalı: InventorCAM, 2005 yılından bu yana Autodesk Inventor sertifikasına sahiptir.
 • Siz geliştikçe InventorCAM de gelişir: Tüm CNC tezgahlarınız ve uygulamalarda ihtiyaçlarınızı karşılamak için InventorCAM genişleyebilir modüllere sahiptir.
 • InventorCAM paranızın karşılığını verir

Autodesk Inventor içerisinde entegre çalışan InventorCAM için müşteriler ne dediler:

Birbirine çok iyi entegre edilmiş Inventor + InventorCAM çözümü üretimimizi geliştirdi ve güçlendirdi. Bu sebeple Inventor ve InventorCAM çözümü gün geçtikçe yayılıyor.

GDK Technologies, Inc.

InventorCAM dizayn ve üretim birimlerimizi akıcı ve kolay bir şekilde entegre etti. Üretim kolaylaştı ve müşterilerimiz bile harcadığı paradan tasarruf ediyor."

Chugach Electric Association

InventorCAM sanki Inventor yazılımının doğal bir parçası gibi... InventorCAM öğrenmek çok kolaydı. Daha ilk hafta g-kodu çıkartabilmiştim, hem de 5-eksen tezgahımız için."

Defiance Machine

Defiance Machine firması üretimini otomatik hale getirmek için Inventor + InventorCAM kozunu kullanıyor

 • "CAM programlarımızı yaparken InventorCAM sanki Inventor yazılımının kendi parçası gibi. InventorCAM'i öğrenmesi çok kolaydı. 5-eksen tezgahımız için daha ilk haftadan CAM yapıp g-kod çıkartabiliyordum."
 • “Eğer Inventor içinde bir modelde değişiklik yapıp bunu ayrı çalışan bir CAM programına atıp tekrar CAM yapmaya kalksaydım, her yeni ve değişiklik yapılan projede bu iş günler veya haftalar alabilirdi. Şirketimizin başarısını büyük oranda sınırlayan bir felakete dönüşürdü."
 • "Programlama ve tezgahta işleme süreleri bizi oldukça şaşırttı. 60 takımlı CNC tezgahımızda avantajı ele geçirdik ve operasyonlar arasındaki takım değiştirme sürelerini kaldırdık. Üretim anlamında InventorCAM'den önce sonrasını tanımlamak gerekirse bu geceden gündüze geçiş gibi.“

Glen Harrison, "Defiance Machine" Kurucusu (diğer adıyla "Phoenix Machine Technologies")