SolidCAM Xpress

Giriş Seviyesi Fiyata Etkileyici CAM Gücü

SolidCAM Xpress, SOLIDWORKS içinde çalışan, asıl olarak 2.5D Eksen işlere odaklanmış ve bazı 3-eksen yüzey işlerini yapabilen bir CAM modülüdür. Aynı zamanda yapabildiği işlere göre oldukça uygun bir fiyata sunulur.

Sektörde lider ve 10 yıldan fazla süredir SOLIDWORKS entegrasyonuyla "Gold Partner" ünvanına sahip olan, bu seviyede CNC işleri için rakipsiz fiyat seçeneğiyle ihtiyacınız olan tüm CAM fonksiyonlarını karşılar.

CNC Tezgahınız için SOLIDWORKS içindeki Programınız

  • CNC tezgahınızı bir kere SOLIDWORKS içinde programladığınızda, zaman harcatmayan, ortalığı karıştırmayan bu deneyimi bir kere yaşadığınızda bir daha tek başına çalışan CAM programlarına hiçbir zaman geri dönmeyeceksiniz.
  • SOLIDWORKS içinde bulunan butonlar ile CAM fonksiyonlarını kullanarak zaten alışık olduğunuz SOLIDWORKS arayüzü içinden CAM programlamanın keyfini çıkartın.
  • Tasarımda değişiklikler yaptıktan sonra parça üzerindeki takım yollarının otomatik olarak güncellenmesi ile rahatlığı ve gücü hissedin.
  • SolidCAM'in gelişmiş özellikleri ve gelişmiş CNC'ler dahil neredeyse tüm CNC'ler ile çalışabilmesi sayesinde kendinizi güvende hissedin. SolidCAM ile sürekli büyüyün.