iMachining - CNC İşlemede Devrim

Yüzlerce CAM ve CNC uzmanının bilgi ve tecrübesinin avuçlarınızın içinde olduğunu hayal edin - iMachining sihirbazı ve takım yolları sizi CNC performansında yepyeni bir seviyeye taşıyacak!

Sonunda devrim niteliğinde özellikler sunan bir CNC işleme tekniği gerçek oldu - Ancak hayal edilebilen bir teknoloji iMachining ile gerçeğe dönüşüyor!

CNC işleme teknolojisindeki bu büyük buluş, takım yollarındaki ilerlemeleri ve kesme açılarını optimize ederek çok daha derin ve hızlı bir kesime imkan tanıyor.

iMachining Teknoloji Sihirbazı farklı malzemelerde ve farklı CNC tezgahlarında otomatik, optimum ve en uygun hızlarda kesim yaparak sizi daha ilk kesimde başarıya götürüyor.

En sert malzemelerde en küçük takımlarla bile CNC tezgahınızı daha hızlı ve daha derin çalıştırın.

iMachining için Müşterilerin Tepkisi: "Gerçekten İnanılmaz"

Müşterilerin, kesici takım üreticilerinin ve takımlandırma şirketlerinin iMachining hakkında söyledikleri bu: SOLIDWORKS ile tamamen entegre, CNC tezgahlarınızı hayal edebileceğinizden çok daha kazançlı ve rekabetçi yapan benzersiz ve devrimsel CNC işleme teknolojisi.

iMachining'in başarısı bir çok TAKLİTÇİ'nin ortaya çıkmasına neden oldu!

  • Patentli iMachining teknolojisi, en küçük takımlarla bile takım ömrünü ciddi oranda artırarak en sert malzemeleri bile süpüren, kesme hızınızı artıran, tamamen benzersiz takım yolu teknolojisine sahiptir.
  • Ayrıca özel iMachining Teknoloji Sihirbazı, farklı CNC tezgahlarında ve farklı malzemelerde otomatik, optimum ilerleme ve kesme oranları sağlar.

SolidCAM'in benzersiz ve devrimsel iMachining Teknolojisi

iMachining Kesimini İzleyin:

iMachining Nasıl Çalışır?

  • Patentli "kesintisiz spiral" tekniği ile parça içindeki adaları akıllıca ayırarak takım yolu oluşturur. Böylece piyasadaki en kısa kesim süreleri ortaya çıkar.
  • Takım üzerindeki mekanik ve termal baskının sürekli kabul edilebilir oranda sabit kalması için kesme açısı bir minimum ve maksimum değer arasında sürekli ayarlanır ve ilerleme de sürekli dinamik olarak değiştirilir. Bu şekilde en yüksek talaş kaldırma oranı ile en uzun takım ömrü sağlar.
  • Spiral hareketlerle talaş kaldırma oranı trokodial hareketlerdeki talaş kaldırma oranına göre daha yüksek olduğu için iMachining patentli stratejiler kullanarak takım yollarını sürekli spiral olarak çıkartmaya çalışır.
  • iMachining takım aşınmasını en aza indirmek için titreşimleri otomatik olarak azaltır ve aynı zamanda işleme esnasında geçici ince duvarlar oluşmasının önüne geçerek takım kırılmasını önler.
  • Gelişmiş kalan talaş hesaplaması ile iMachining boşta gezmeleri en aza indirmek için sürekli en ideal kesme açılarını korur.
  • iMachining 3D tüm kesme işlemlerini belirleyerek en verimli grup kesimleri yapar ve böylece işlenmiş yerlerin üzerinden mümkün olduğunca tekrar geçmez.