Özel iMachining Teknoloji Sihirbazı

Yüzlerce CAM ve CNC uzmanının tecrübesinin avuçlarınızın içinde olduğunu hayal edin. iMachining Teknoloji Sihirbazı ve takım yolları ile CNC performansını yepyeni bir seviyeye taşıyın!

iMachining Sihirbazı + iMachining Takım Yolu = En Üst Düzey Çözüm!

Özel, patentli Teknoloji Sihirbazı ile SolidCAM, optimum kesme değerleri ve hassas hesaplamalar ile en iyi takım yollarını ve işleme şartlarını oluşturan tek sistemdir.

  • Endüstriyel alanda patentli "teknoloji algoritması" kullanarak en uygun ilerleme, kesme hızı, derinlik ve genişlikleri hesaplayabilen sektördeki ilk ve tek gerçek sihirbaz iMachining Teknoloji Sihirbazı'dır. CNC tezgahınız, malzemeniz ve takımınız için tamamen özeldir.
  • iMachining Teknoloji Sihirbazı aynı zamanda stok ve kesici takım malzemesinin, CNC tezgahının özelliklerini göz önüne alarak hesaplama yapar ve en iyi kesme şartlarını ilk kesimden son kesime kadar belirler.
  • Patentli "Kontrollü Adımlama" teknolojisini kullanarak iMachining takım yolları tarafından belirlenmiş kesme şartlarının her zaman doğru ve kontrollü olduğuna emin olur.
  • "iMachining İşleme Seviyesi" ayarı, kullanıcının 8 farklı seviyeden birini seçmesine olanak tanır. Bu seviyeler gerçek kesim şartlarının fikstür, takım tutucu ve CNC tezgahının kondisyonuna göre belirlenir. Böylece spindle rijitliği, fikstür rijitliği ve takım kalitesi gibi kesme şartlarına etki eden zorlu etkenler tek seferde ayarlanmış olunur.