Gelişmiş Mill-Turn

Arka Aynalı ve Çok Taretli Yüksek Teknoloji CNC Tezgahınızdan Daha Fazla Verim Alın

  • Çok aynalı/taretli bir Mill-Turn CNC tezgahına sahip olabilir veya almayı planlayabilirsiniz. SolidCAM bu tezgahınız için mükemmel çözüm sunar. Esnek programlama ve ayarlanabilir özellikler ile kolay kullanım mevcuttur.
  • Çok taretli ve arka aynalı tezgahınızı tam taret senkronizasyonu ile programlayın ve stok parça ile başlayıp operasyonlar ve parça transferi ile otomatik olarak bitmiş parça haline gelen makine simülasyonunu izleyin. 
  • 4 ve 5 eksen simültane Mill-Turn tezgahları dahil olmak üzere SolidCAM'in güçlü ama kolay kullanımlı programlama özelliklerini keşfedin. (Çok eksenli, üst taretli, alt taretli, CYB eksen ve alt taretli tezgahları destekler)

Açmak için tıklayın

Devrimsel iMachining Modülünü Mill-Turn ile Kullanın

Mill-Turn tezgahlarınızda SolidCAM Mill-Turn modülü ile hem torna operasyonlarını hem de güçlü iMachining operasyonlarını kullanabilirsiniz. Makine simülasyonu ve çarpışma testi için tezgahın tüm hareketli ve hareketsiz parçaları da tanımlanabilir.

Advanced Mill-Turn Videos

Channel Synchronization

  • Virtual Machine ID enables SolidCAM to support an unlimited number of parallel machining processes (channels) and to synchronize them, with easy and smart checking for logical collisions (impossible combination of operations). Also, it makes possible flexible channel configuration and advanced Machining Pattern management.
  • Channel Synchronization Manager is able to emulate multiple workpiece processes, with precise simulation of each stage in the Machine Simulation. Machine devices collision checking and optimization of machining time are done by a simple visual interface.
  • Support of many multi-tasking features, such as Balanced Rough, Parallel machining, Superimposition and Axes Synchronization, enables the handling of most advanced multi-tasking CNC machines.
  • Machine Preview with full 3D machine model is designed to provide for the customer a clear visual picture of the process, at any programming stage, without running machine simulation.